Dezenfeksiyon Hizmeti

Sağlığımızı korumanın ana unsurlarından biri de temiz olmaktır. Kişisel temizliğimiz ne kadar iyi olursa olsun çevremizden de bizlere hastalık yapıcı mikroorganizmalar bulaşabilmektedir. Ekol ilaçlama Gaziantep ve çevre illerde dezenfeksiyon hizmeti ile insan yoğunluğu olan alanları sağlıklı bir ortama kavuşturur. Gazianteplilerin yaşam alanlarının tüm dezenfeksiyon işlemleri için profesyonel hizmet üretmekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfeksiyon hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Son yıllara Kuş Gribi, Domuz Gribi ve son olarak toplu ölümlere sebep olan Kovid-19 virüsü (Koronavirüs) ile mücadelede mükemmel başarılar elde eden firmamız yaşam alanlarını dezenfekte etmektedir. Aynı Gün Dezenfeksiyon İşlemleri ile en çok tercih edilen firmayız. Kurumsal Dezenfeksiyon Hizmetlerinde onlara referansa sahip firmayız. Profesyonel Dezenfeksiyon hizmetimizden faydalanmak için iletişim hatlarından randevu talep edebilirsiniz.

Hangi alanları dezenfekte ediyoruz?

Ekol ilaçlama dezenfeksiyon hizmeti olarak önceliği okullar, ibadethaneler, restorantlar ve alışveriş merkezleri gibi toplu yaşam alanlarına vermektedir. Ayrıca spor salonları, toplu taşıma araçları, sağlık tesisleri, ofisler ve evlerimiz içinde dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Aylık, haftalık ve isteğe bağlı zamanlarda dezenfeksiyon hizmeti talep edebilirsiniz. Gaziantep ve ilçelerindeki toplu yaşam alanlarında ki, hasta kişilerden sağlıklı kişilere hastalık yapıcı mikroplar bulaşabilmesini engellemenin en iyi yolu hijyen bir ortamda yaşamayı sürdürmek gerekir. Ayrıca doğal beslenerek grip virüsüne karşı bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız çok önemlidir.

strong>Peki yapmamız gereken önceliklerimiz nelerdir?

Öncelikle doğal yiyeceklerle sağlıklı besleneceğiz, Yakınlarımızdan hasta olan kişilerin evlerinde dinlenmelerini, dışarı çıkmaları zorunlu ise maske takarak kalabalık ortamlara çıkmasını rica edeceğiz, En önemlisi kapalı ortamların havasız kalmalarını engelleyeceğiz, evimizi ve ofisimizi sık sık havalandırmaya çalışacağız. Yaşadığımız alanları “Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu” dezenfektan ile dezenfekte ettireceğiz. Ekol İlaçlama Gaziantep'te ilaçlama ve dezenfeksiyon işinde en çok tanına kurumsal bir firmadır.

Gaziantep Ekol İlaçlama toplu yaşam alanlarının dezenfeksiyonunu yaparak, hijyenik olmasını sağlar. Sizleri bu ortamlardan bulaşabilecek hastalık yapıcı mikroorganizmalardan uzak tutarak korunmanızı sağlar.

Ekol İlaçlama Dezenfekte İşinde çalışma takvimi nasıldır?

Firmamız dezenfeksiyon işleminin etkin olması için öncelikle ortamın temizlenmesi için bir yol haritası belirler. Ortamın büyüklüğü ve insan yoğunlığına göre çalışma saatlerini belirler. İlaçlama firmamızın eğitimli ekibi dezenfeksiyon cihazı ile ortamda her nokta dezenfektanla temas edecek şekilde uygulamasını yapar. Hava sıcaklığına bağlı olarak, 1 – 3 saat arasında dezenfektanın kuruması beklenir. Dezenfektan kuruduktan sonra herhangi bir durulama, temizlik yapmaya gerek yoktur, direkt olarak ortama girilebilir. Dezenfeksiyon işlemi sonrası ortamımız kullanım yoğunluğuna bağlı olarak 30 – 60 gün koruma altındadır.

Dezenfekte Çalışmasında Kullandığımız İlaçlar

Dezenfeksiyon çalışmalarında kullandığımız ilaçlar T.C Sağlık Bakanlığından ruhsatlı su bazlıdır. İçerdiği kolloidal-nano gümüş sayesinde anlık değil kalıcı etki gösterir. Renksiz, kokusuz ve tatsızdır. Çok etkili, mikroorganizmaların % 99,999’unu öldürür. Toksik özelliği yoktur, insan sağlığına zarar vermez. Biyolojik olarak toksik olmayan doğal yan ürünler (oksijen ve su) oluşturur, çevreyi kirletmez. Cildi, gözleri ve solunum yollarını tahriş etmez. Klor ve alkol içermez.

Tüm sevdiklerimiz ile sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamak hepimizin arzusudur. Ekol İlaçlama ortamın büyüklüğüne göre her bütçenin karşılayabileceği ekonomik şartlarda sizlere sunmaktadır.

Ücretsiz Keşif hizmetimizden yararlanın

Ekol İlaçlama'nın uzman ekibi ile zararlılar ile mücadelede çalışın sağlıklı ortamlarda yaşamayı sürdürün. Referanslarımıza sorarak deneyim ve tecrübemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olun. Ücretsiz keşif hizmetimiz için şimdi iletişime geçin.

Tags

Adresimiz

Mücahitler Mah. 52052 nolu Sokak No:9D

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.