Resmi Kurum İlaçlama

Kamu Binaları Pest Kontrol

Ekol İlaçlama ve dezenfeksiyon firması olarak Gaziantep ve çevre illerdeki belediye ve resmi kurumların biyosidal ilaçlama işlemlerini yapmaktayız. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır. Resmi kurumlar ve tesislerinde yaptığımız ilaçlama profesyonel eğitimli ziraat mühendis ve veterinerler gözetiminde yapılmaktadır. Devlet memurlarının yoğun olarak zaman geçirdikleri birimlerin düzenli olarak ilaçlamaların yapılması zaruridir. Resmi kurumların ilaçlanmasında yeterlilik belgelerine sahip donanımlı ilaçlama firması olmaktan gurur duyarız.

Tecrübeli ve donanımlı bir ekibe sahibiz. En son teknolojik cihazlarla ilaçlama yapmaktayız. bizi en iyi referanslarımızdan tanıyabilirsiniz. Resmi kurumlar ve belediyelerde düzenli ve sürekli ilaçlama hizmeti özenle yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak ilaçlama yapılmazsa böcek haşere ve hatta kemirgen barınma imkanı bulacaklarından dolayı üremeye başlarlar. Eğer ilaçlama faaliyetleri gerçekleştirilmezse böcekler, haşereler ve kemirgenler kendileri için uygun ortam olduğunu fark ederek daha da fazla çoğalmaya başlayacaklardır. Bulunduğumuz ortamlarda çoğalan zararlılar insan sağlığına zararlı olabilir, hatta maddi yönde hasarlar verebilirler.

Kamu kurumlarının ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamaları düzenli aralıklara firmamız tarafından yapılmaktadır. Gaziantep ve ilçelerinde ciddi referanslara sahip pest kontrol firması olmaktan mutluluk duyarız. Gaziantep’in en iyi ilaçlama firması Ekol İlaçlama, Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı'nın vermiş olduğu Yetkili Belge ve Sertifikalarla hizmetini devam ettirmektedir. Yetkin olarak kullandığımız sistem, çevre sağlığı gibi koşullar üzerinden düşünecek olursak Ekol İlaçlama Türkiye’nin bütün illerine hizmet verebilecek kapasite ve personel sayısına sahiptir. TSE Hizmet Belgesi ile rakiplerinden daha üstün hizmet verdiğini somut olarak belgeledik ve Uluslararası Kalite Standartlarına uyum sağlayarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz..

Garantili, güvenilir ve profesyonel bir pest kontrol hizmetimizden yararlanmak için Ekol İlaçlama ile iletişime geçiniz.

Tags

Adresimiz

Mücahitler Mah. 52052 nolu Sokak No:9D

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.