Coronavirüs Önlemleri Kapsamında Kilis'teki Tüm Kurumları İlaçladık

Dünyada hızla yayılan corona virüs nedeniyle Kilis'teki tum kurum ve kuruluşlarda dezenfeksiyon önlemlerini arttırdık. Bu kapsamda Gaziantep'te hizmet veren firmamız tarafından bütün kamu kurumlarını, ibadethaneleri ve toplu ulaşım araçlarını ilaçladık, dezenfeksiyon işlemleri yaptık.

Corona virüse karşı çok sayıda insanların ziyaret ettiği kurumları, belediye birimlerini ilaçlama ile tedbirler aldık. Kiliste daha önce altı ayda bir yaptığımız dezenfeksiyon işlemleri sık sık yapılmaya başladı. Korona Virüs salgınına karşı ilaçlı dezenfeksiyon işleminin Kilis'teki tüm kurum ve kuruluşlarda devam edeceği öğrenildi.

kilis dezenfeksiyon çalışması ekibi

"Kullanılan İlaçların İnsan Sağlığına Hiçbir Zararı Yoktur"

Güneyin en büyük ilaçlama ve dezenfeksiyon firması Ekol İlaçlama kullandıkları ilaçların insan sağlığına hiçbir olumsuz etkilerinin bulunmadığını ifade etti. Yapılan dezenfeksiyon işleminde kullanılan ilacın insan sağlığına zararı olmadığını ifade eden Ekol İlaçlama Müdürü Mahir Çapan, "Corona virüs önlemleri kapsamında dezenfeksiyon işlemlerini bütün il ve ilçelerde hızlı ve düzenli bir seviyede sürdürmekteyiz" "Bugün bütün Kilis'teki kamu kurum ve kuruluşları, toplu yaşam alanlarını, ibadethaneleri ve toplu ulaşım araçlarını dezenfekte etmeye başladık" Yarın Nizip ilçemizde aynı hassasiyetle ilaçlama işlemlerini sürdüreceğiz. Amacımız Gaziantep ve ilçelerinde Covid-19 virüsünden hiç bir insanımız zarar görmesini engellemek"

"Dezenfekte ilacımız yüzde 100 yerli bir yapımdır. İnsan sağlığına, hamilelere, çocuklara hiçbir zararı yoktur. Hiçbir objeye de zararı yoktur. Sağlık Bakanlığı'ndan onayı mevcuttur"

"Bu çalışmamız 15 yıldan fazla süreden beri deneyim elde etmiş eğitimli sertifikalı ekibimiz tarafından yapılmaktadır Kurumlar için eskiden 6 ayda, bir senede yaptığımız ilaçlamayı şimdi ayda bir yapıyoruz. Bundan sonra sıklıkla dezenfeksiyon çalışmalarımız kapsamında bu ilaçlamayı devam ettireceğiz" şeklinde konuştu.

Kilis Kovid-19 için İlaçlandı Kilis Kovid-19 için İlaçlandı
Kilis Kovid-19 için İlaçlandı Kilis Kovid-19 için İlaçlandı
Kilis Kovid-19 için İlaçlandı Kilis Kovid-19 için İlaçlandı
Kilis Kovid-19 için İlaçlandı Kilis Kovid-19 için İlaçlandı
Kilis Kovid-19 için İlaçlandı Kilis Kovid-19 için İlaçlandı

Adresimiz

Mücahitler Mah. 9 nolu Cadde Gümüşburun İş Merkezi Kat:1 Daire:2

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.