Kokusuz İlaçlama

Gaziantep Böcek İlaçlama Servisi

Kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlama bu ilaçlamada mekanınızdan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalıştığınız zamanda bile yapılabilir sadece ilaçlama esnasında açıkta gıda bulundurulmamalıdır, periyodik ilaçlamalarda daha çok kullanılır.

Bahar ve Yaz aylarında çok üreyen ve insanlara hastalık davetiyesi çıkaran böcekler vardır. Bunların başında pire, okul ve toplu yaşam alanlarında, temizliğin kişisel veya mekan olarak yetersiz olduğu yerlerde görülür.

Bu tip yerlerde pire ilaçlama yapılması gerekir. Aynı zamanda kalorifer böceği, hamam böceği ve karınca ilaçlaması yapılmalıdır. Tahta kurusu ev içinde bu mevsimde hareketlilik kazanan başka bir haşeredir.

Gaziantep ve İlçelerine kokusuz ilaçlama servisi

Mücahitler Mah. 52052 nolu Sokak No:9D Şehitkamil / Gaziantep

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: 0342 323 24 20

Evinizi, işyerinizi kokusuz ilaçlama yaparak daha kaliteli ortamlar oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Zararlı türlerine göre ilaçlama yapıyoruz. İlaçlama yöntemlerimizle Gaziantep ve ilçelerinde kalıcı çözümler üretiyoruz

İlaçlama Yöntemleri

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Kokulu İlaçlama

Jel ilaçlama

Tags

Adresimiz

Mücahitler Mah. 52052 nolu Sokak No:9D

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.