Firma Profili

Firma Profili

Ziraat Müh. Serap Çapan ve Mahir Çapan 8 yıl Bayer'de çalıştıktan sonra 22.01.2013 tarihinde tecrübeleri birleştirerek Ekol İlaçlama firmasını kurmuşlardır. Bu tarihten itibaren Gaziantep ve çevre illerine bilgi ve tecrübelerini aktararak hizmet vermeye başlamışlardır.

Ekol İlaçlama endüstriyel tesisler, gıda üretimi ve depolama tesisleri, hastaneler, klinikler, okullar, kamu kuruluşları, belediyeler, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları, lokantalar ve daireleri ilaçlamak adına Gaziantep'te kurulmuş bir firmadır. İlaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçlar, T.C. Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) tarafından ruhsatlı, insan ve çevre sağlığına zararsız, kullanıldıkları alanda leke ve koku yapmayan, ani öldürücü ve uzun süre kalıcı özelliğe sahip birinci kalite ilaçlardır. ekol ilaçlama

Ekol İlaçlama alanında uzmanlaşmış kadrosuyla yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgen kontrolü uygulamalarında sadece araştırmalar sonucu Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) uygunluğu kabul edilmiş Türkiye'de Sağlık Bakanlığı tarafından Halk Sağlığı ruhsatlı haşere ve kemirgen ilaçlarını kullanmaktadır.

İlaçlama Hizmetimiz Ziraat Mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Ekol İlaçlama ve Dezenfekte haşereyle mücadele şirketi olarak, zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup verdiği hizmetlerin kalitesi, sürekliliği ve etkin servisi ile tanımlamaktadır. Bu konuda bilimsel ve modern hizmetleri, ziraat mühendislerimiz tarafından eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunup ilaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız.

Gaziantep Böcek İlaçlama alanında yetkili firmayız

Ekol İlaçlama müşteri odaklı tutum ve davranışı benimsemekte, kullandığı teknoloji ile insan sağlığına hiçbir yan etkisi olamayan kokusuz ilaçlarla müşterilerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik hizmet vermeye çalışmaktadır. Sahip olduğumuz uzmanlık ile markanızı korumak, sizi güvenlik, verimlilik ve temizlikte en yüksek standartlara ulaştırmak için, pest kontrol alanında (haşere ve kemirgenle mücadele) hizmet vermek adına üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. ekol ilaçlama

"Çevre ve insan dostu" yaklaşımı ile her alanda zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren Ekol İlaçlama, sizlere daha kaliteli ve güvenceli hizmet verme arzusunu taşımaktadır. İlaçlama gerektiren her türlü sorun ve problemlerinizi güvenilir, tecrübeli ve profesyonel kişilere teslim etmelisiniz. Gaziantep Ekol ilaçlama, kurulduğu günden itibaren disiplin, eğitim, teknoloji ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe lider bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Hizmetlerimizi çalışma saatleriniz içerisinde, çalışmalarınızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.