Coronavirüs Önlemleri Kapsamında Kilis'teki Tüm Kurumları İlaçladık

Dünyada hızla yayılan corona virüs nedeniyle Kilis'teki tum kurum ve kuruluşlarda dezenfeksiyon önlemlerini arttırdık. Bu kapsamda Gaziantep'te hizmet veren firmamız tarafından bütün kamu kurumlarını, ibadethaneleri ve toplu ulaşım araçlarını ilaçladık, dezenfeksiyon işlemleri yaptık.

Corona virüse karşı çok sayıda insanların ziyaret ettiği kurumları, belediye birimlerini ilaçlama ile tedbirler aldık. Kiliste daha önce altı ayda bir yaptığımız dezenfeksiyon işlemleri sık sık yapılmaya başladı. Korona Virüs salgınına karşı ilaçlı dezenfeksiyon işleminin Kilis'teki tüm kurum ve kuruluşlarda devam edeceği öğrenildi.

kilis dezenfeksiyon çalışması ekibi

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz devam ediyor

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz

Gaziantep en iyi ilaçlama firmalarından biri olan Ekol İlaçlama olarak pestcontrol (haşere ilaçlama) eğitimlerimiz devam ediyor. Firmamızdan talep edilen eğitimler ilgili firma çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.

Donanımlı Profesyonel Bir Firmayız

antep lider ilaçlama firması

Evinizi veya işyerinizi ilaçlamada profesyonel bir firmayı tercih ediniz. İlaçlama işini ciddiye alın. Ruhsatı olmayan firmalara ilaçlama yaptırarak sağlığınızdan olmayın.