Okul İlaçlama

gaziantep okul ilaçlama

Eğitim kurumları yani okullarımızın haşere ve kemirgenlerin en fazla uğrak alanları arasında yer almaktadır. Okul ilaçlama mutlak suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız günlerinin çok büyük kısmını bu alanlarda geçirmektedir. Sadece eğitim dönemi değil günümüzün eğitim koşulları düşünüldüğünde tatil günlerin de dahi kurslar, eğitim faaliyetleri gibi aktiviteler neticesinde buralarda geçirilen zaman oldukça fazlalaşabilmektedir. Okul ilaçlaması, öğrencilerin sağlığını ve hijyenini korumak için kritik bir adımdır.

Okul ilaçlama konusunu çok daha önemli olan konu ise salgın tipi hastalıkların genellikle ilk başlangıçları eğitim kurumlarında görülmektedir. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında okul ve dershane tarzı eğitim kurumlarımızın haşere ve bunların yol açtığı virüs ve hastalıklara karşı periyodik olarak dezenfekte ve ilaçlama uygulamaları yapılması çocuklarımızın sağlığı açısından hayati önem taşımaktadır.

Gaziantep Okul İlaçlama

Gaziantep İlaçlama Servisi hizmetimiz garantilidir

Gaziantep ve ilçelerinde okul ilaçlama sorunlarınızda ön fizibilite çalışmalarımız, uygulama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Ekol ilaçlama müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Tel: 0342 323 24 20

Her tür devlet okulları ve özel eğitim kurumlarının haşerelere karşı ilaçlanmasında sertifikalı ilaçlama personellerimizle ilaçlama yapmaktayız.