Fırın - Pastahane İlaçlama

fırın ilaçlama

Fırın ilaçlama yaptırmadan önce ilaçlama yapılacak alanın keşif personeli tarafından incelenmesi maddi ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarihli resmi Gazetede yayınlanan kanun gereğince Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin kontrolü ve denetimi piyasa gözetimi, gereğince işletmelerin ruhsatlı ilaçlama kontrol ve ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir.

Fırın ve pastane tarzı işletmeler haşerelerin en fazla görüldüğü alanlar arasında yer almaktadır. Gıda üretimi yapılan işletmelerde hijyenik bir ortam sağlanması insan sağlığı açısından oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Fırınlar ve pastahaneler, taze ekmek, tatlı ve diğer fırın ürünlerinin üretildiği ve satıldığı yerlerdir.

Gaziantep Fırın - Pastahane İlaçlama

Gaziantep ve ilçelerinde fırın ilaçlamada yetkili servisiz

Fırın ilaçlama yapmadan önce alanın iyi etüt edilmesi ve fizibilite raporu çıkarılması ve uygulamanın bu rapor doğrultusunda yapılması gerekmektedir. Amatörce yapılan uygulamalar neticesinde zararlılardan kurtulmak isterken çok daha büyük risklerle karşılaşmak olasılığı oldukça yüksektir. Kimyasalları uygulayan personel bu sorumluluğun bilincinde olmalıdır. Bu yüzden fırın ilaçlama yaptırırken mutlaka profesyonel bir ilaçlama firmasından yardım alınız. Haşere İlaçlama Hizmeti alarak fırın veya pastanenizdeki zararlılardan kurtulabilirsiniz.

Tel: 0342 323 24 20

Cafe -Restaurant İlaçlama makelemizde bu tür mekanların nasıl ilaçlandığı hakkında bilgiler bulunmaktadır.