Haşere ilaçlama eğitimlerimiz devam ediyor

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz

Gaziantep en iyi ilaçlama firmalarından biri olan Ekol İlaçlama olarak pestcontrol (haşere ilaçlama) eğitimlerimiz devam ediyor. Firmamızdan talep edilen eğitimler ilgili firma çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.

Gaziantep’te birçok firmada vermiş olduğumuz pestcontrol (haşere ilaçlama) eğitimlerinin amacı ilaçlama yapılan firma bünyesinde çalışan insanları bu konuda bilgilendirmektir. İlaçlama eğitimlerimizin en temel amacı ise ilaçlama ve çevre sağlığı konusunda daha bilinçli bir toplum elde edebilmektir. Gaziantep Böcek İlaçlama firması olarak bu eğitimleri verirken idari firmaya ilaçlama nedir, nasıl ve neden yapılır ile ilgili birçok konuyla birlikte bu ilaçlama da kullanılan materyaller, kullanılan ilaçlar hakkında da genel bir bilgi aktarmaktayız.

Ekol ilaçlama olarak bu eğitimleri firma yetkilimiz, mesul müdür ve ziraat mühendislerimiz ile birlikte idari firmanın isteği doğrultusunda belirlenen gün ve saatte yürütmekteyiz.Verilen bu eğitimlerde gerek görsel gerek sözel bilgi aktarımı yapılırken bunların yanı sıra Ekol ilaçlama olarak deneyimlerimizden de aktarımlar yapmaktayız. İlaçlama eğitimlerimiz idari firmanın görüş ve önerileri alınıp, soruları cevaplanarak tamamlanmaktadır. Gerek duyulduğu sürece ek eğitimlerimiz olmaktadır.

Bizler Ekol ilaçlama olarak kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız hizmetlerde bilgi ve deneyimleri öncü olarak görüp toplumlara da bu şekilde hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz

Haşere ilaçlama eğitimlerimiz