Akrep İlaçlama

Ekol İlaçlama Gaziantep ve çevre illerde açık ve kapalı alanları akrep zararlısına karşı ilaçlayarak bulunduğunuz ortamı güvenli ve yaşanabilir kılar. Her türlü ilaçlama hizmeti için profesyonel ekibimizden randevu talep edebilirsiniz. Akrep ilaçlama

Ana türler: Kahverengi akrep (Tityus bahiensis) ve Sarı akrep (Tityus Serrulatus)

Akrep Antartika hariç hemen her kıtada yaşamaktadır. Çok önemli ekolojik öneme sahiptirler. Çünkü, insana zararlı olan böceklerin ve diğer küçük hayvanların avcısı olarak nitelendirilirler. Örümcekler, keneler ve akarlar gibi Arachnida sınıfına aittirler. Böceklerden ayrılılrlar, çünkü dört çift bacağa sahiptirler, kanatları ve antenleri yoktur ve vücutları cephalothorax ve karın olarak iki kısımdan oluşur. Karın, genital cappinglerin bulunduğu pre-abdomen ve salgı bezi bulunduran post-abdomen kısımlarından meydana gelmiştir.Burası aynı zamanda zehir üretir ve akrep bunu iğnesi ile zerk eder. Bu zehir, avı yakalamak ve ayrıca savunma için kullanılabilir.

Gaziantep gibi sıcak kentlerde akrepleri enkaz birikimleri, inşaat malzemeleri olduğu yerler vb. yerlerde bulabilirsiniz.

Bu yüzden Akrep ilaçlama insan hayatında daha fazla önem kazanmaya başlamıştır.

Gaziantep'te akrep ilaçlama firması olarak uzman personel ile 7/24 sizlere hizmete vermekteyiz.

Bize Ulaşın : 0342 323 24 20

Akrep ilaçlamada Tavsiye Edilen Ürün

Pest Kontrol / Vektör Kontrol

Konutlarda, endüstriyel ve ticari binalarda ve kamu hizmet binalarında pek çok zararlı canlıya yönelik olarak kullanılabilen geniş spektrumlu rezidüel sprey.

Kovucu olmayan formülü piretroid içermemektedir ve direnç yönetimi için idealdir. Direnci kırmak için deltametrin gibi piretroidlerle dönüşümlü olarak kullanılabilir. Uygulama sonrasında gözle görülebilecek tortu oranı minimum düzeydedir. Ficam W doğada çözünebilir, çevresel kontaminasyon riski düşüktür. Su bazlı olduğundan yüzeylere zarar verecek yağ ya da çözücü maddeler içermez. Ficam W

Temel Ürün Bilgileri

  •  

Etkin Madde: Bendiocarb 800 g/kg

  •  

Eşek arısı, karınca, pire ve tahta kurularına karşı mükemmel etki

  •  

Böcek kovucu ya da çekici özelliği bulunmaz

  •  

Suya eklendiğinde sınıflandırması kalkar

  •  

Kokusuzdur, iz bırakmaz, leke bırakmaz, aşınmaya neden olmaz

  •  

Uzun süreli rezidüel insektisit etkinliği bulunur